12 mm Siyah Polyester Plastik Çember

%10 indirimli
317,72 TL + KDV
KDV Dahil Fiyatı : 374,92 TL
353,03 TL + KDV
Planlanan Teslimat
:
18.10.2021
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Resimler
 • 12 mm Siyah Plastik Çember

  12 mm plastik çember, paletlerin bağlanmasın yüksek mukavemet sağlar, 1. Kalite malzemeden üretilmiştir. Şarjlı ve havalı çember makinalarında kullanılabilir. 1 bobinde 1750 metre sarım ile en ekonomik çemberdir.

  Yüksek Mukavemet

  12 mm plastik çember, yüksek mukavemete sahiptir. Polyester hammaddeden üretilmiştir. İklim ve hava koşullarından etkilenmez. Sevkiyat esnasında oluşacak basınca karşı duyarlıdır.

  Orijinal Ürün 

  12 mm plastik çember, orijinal ve 1. kalite polyesterden üretilmiştir. Çemberin bütününde eşit ölçü ve mukavemet sağlar. Böylece çemberden fire vermeden kullanırsınız.

  Uygulama Esnekliği

  12 mm plastik çember, farklı çemberleme uygulamalarında kullanılabilir. Manual uygulamalarda, çemberin sert olması nedeni ile önerilmez, Kasnak ölçüsü standarttır. Tüm çember makinaları ve çember arabaları ile kullanıma uygundur.

  Ekonomik Çember

  12 mm plastik çember ekonomiktir. Polyester çember hammaddeden üretilmektedir. Sağladığı mukavemet değeri ve bobin üzerinde bulunan metraj ile kıyaslandığında en ucuz plastik çemberdir.

  Packmore Kalitesi

  Packmore kalitesini ürünün siparişini verdiğiniz anda hissedeceksiniz. Siparişiniz packmore ambalaj standartları ile hazırlanır ve teslimat birimimiz tarafından teslim edilir. Packmore tarafından satın aldığınız tüm ürünler packmore garantisi altındadır.

  Boyutlar(cm)
  :
  60 x 60 x 16
  Ağırlık(Kg)
  :
  16
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.