Balonlu Naylon
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Balonlu Naylon

Balonlu naylon, ürünlerin sevkiyatı esnasında zarar görmemesi için endüstride sıklıkla kullanılan koruyucu ambalaj malzemeleridir. Balonlu naylon paketlenecek olan ürünlere göre farklı çeşitleri ve kullanım alanlar vardır.

Küçük Balonlu Naylon

Küçük kabarcıklı balonlu naylonlarda, kabarcıkların ölçüsü xx mikron olur ve hafif ve engebeli yüzeye sahip ürünler için kullanılır. Örneğin elektronik kart gibi üzerinde koruyucu malzemenin olmadığı ve engebeli yüzeye sahip olan ürünlerde küçük kabarcıklı balonlu naylonlar kullanılır. 

Antistatik Balonlu Naylon

Genellikle elektronik ürünlerin paketlenmesinde kullanılan ve balonlu naylonla oluşan sürtünmede sonucu oluşacak olan statik elektriği engelleyen antistatik balonlu naylonlar tercih edilmelidir.

Elektronik kartların paketlenmesi ile ilgili detaylı yazımıza ulaşmak için tıklayın.

Büyük Balonlu Naylon

Büyük kabarcıklı balonlu naylonlar, minimum miktarda kabarcıklar ile maksimum koruma sağlar. Ağır ürünlerde ve yüzeyi düz olan ürünlerde kullanılması uygundur. Tabloların paketlenmesinde geniş mikronlu balonlu naylonlar kullanılır.

Nakliyeci Balonlu Naylonu

Nakliyeci balonlu naylonu olarak geçen balonlu naylonlar sağlamlığı extra arttırılmış ve sevkiyat esnasında darbelere karşı maximum koruma sağlaması amacıyla kullanılır. Uluslararası taşımacılık, evden eve nakliyat, ağır sanayi ürünlerinin nakliyesi alanlarında nakliyeci balonlu naylonu kullanılır. Ayrıca nakliyeci balonlu naylonları tekrar kullanımları mümkün olması maliyet avantajı sağlar.

Pat Pat Naylon Ölçüleri

Balonlu naylonlar, m2 başına ağırlığına göre 3 farklı standartta üretilirler. 35 gr / m2 daha az mukavemetli hafif ve hassasiyeti az olan ürünler kullanılması önerilirken, 50 gr / m2 ve 70 gr / m2 ise daha hassas ürünler kullanılan ölçülerdir. Paketleme alanına ve paketlenecek olan ürünlerin ölçülerine göre ise 4 farklı kesimde hazırlanan balonlu naylonlar için ürünlerinizin max genişliğine ve paketleme alanınızın genişliğine göre uygun ölçülerde alabilirsiniz.

Balonlu Torba

Ayrıca balonlu naylonlar balonlu poşet şeklinde de kullanılması paketleme esnasında zaman tasarrufu sağlarken paketleme standardını koruması nedeniyle paket açılışı esnasında daha yüksek müşteri deneyimine neden olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.