Bant
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Bant

Bant, yapıştırmak, sabitlemek, korumak, ambalajlamak gibi amaçlar için üretilen yapıştırıcı özellikli farklı genişlik uzunluk ve amaçlar için üretilmiş malzemelerdir. Ürünlerin ve kolilerin ambalajlanması, inşaat sektöründe badana işlerinde, elektrik işlerinde; hemen hemen hayatımızın tüm alanlarında bant ile karşılaşmamız mümkün.

Koli Bandı

Koli bandı, genellikle orta ve büyük kolilerin ve kutuların yapıştırılmasında kullanılır. Güçlü ve sağlam bir yapıştırma malzemesidir. Genellikle hotmelt bant, astel bant ve son dönemlerde kullanım yoğunluğu artan doğal kauçuk bant olmak üzere üç farklı yapıştırıcı malzemeden oluşur ve 45 cm ve 60 cm olmak üzere iki farklı genişlikte üretilmektedir. Koli bandı, koli bandı makinası kullanılarak daha hızlı ve daha düzenli bantlama yapılmasını sağlar. Bant makinesi için packmore.com/bant-makinesi sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Çift Taraflı Bant

Çift taraflı batlar, evlerde ve işyerlerinde duvara çivi çakmadan ve delik açmadan tablo, pano gibi dekoratif eşyaları asmak için kullanılır. Çift taraflı bantların taşıma kapasitesi olur, asmak istediğiniz ürün için uygun çift taraflı bant alınması gerekir.

Maskeleme Bandı

Maskeleme bandı, genellikle yapı ve tadilat alanlarında kullanılan ve badana işlerinden, mobilya tamirine kadar birçok alanda kullanılır. Kağıt bant ya da masking tape olarak da bilinen maskeleme bandı boya işlerinde, boyanmayacak bölgenin kapatılması, iz bırakmaması sayesinde, duvara kağıt yapıştırılması gibi alanlarda kullanılabilir. 

Selobant

Selobant, para bandı olarak da bilinen, genişlik ve sarım miktarı az olan bant çeşididir. Evlerde ve işyerlerinde masa üzerinde bulunan ve her türlü yüzeye kolayca yapıştırılabilen bantlardır. Kullanım alanı küçük ambalajların bantlanması ve paketlenmesinden, not kağıtlarının birbiri ile tutturulmasına kadar sınırsız amaçlarda kullanılır. Selobant, bant makinesi ile rahatlıkla kullanılabilir. Selobant makinesi için packmore.com/bant-makinesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lifli ve İpli Bant

Lifli ve ipli bantlar yüksek mukavemete sahip olması sayesinde, ağır ürünlerin yapıştırılmasında kullanılır. Lifli bantlar enine ve boyuna lifleri sayesinde yüksek mukavemet sağlarken ipli bantlarda yalnızca boyuna ipler kullanılır. Genellikle bu bantlar endüstriyel amaçlarlar kullanılırlar.

Su Bazlı Bant

Su bazlı bantlar, su ile aktive olan bantlardır. Çok yüksek yapıştırma gücüne sahip olan bu bantlar su ile aktive olduktan sonra yapıştıkları yüzeylerle beraber açılırlar ve bu sayede lojistik güvenlik de sağlanır. Su bazlı bantlar da endüstriyel kullanım alanına sahip bantlardır.

Bant Fiyatları

Farklı kullanım alanlarına sahip birçok çeşit bant vardır. Her bant farklı malzemelerden yapıldığında bant fiyatları tüm bant modelleri arasında farklılık gösterirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.