Hava Kanallı Ambalaj
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Airbed - Koruyucu Hava Yastığı

Airbed, kırılma ihtimali olan ürünler için kesin koruma sağlamak ve oluşabilceek hasarların önüne geçer. Böylece ürünlerin nakliye esnasında hasarsız teslim olmasını sağlar. Airbed; kullanım kolay ve etkili ambalajlama malzemesidir. Airbed farklı form ve ölçülerde üretilmektedir. Telefon, tablet ve bilgisayar gibi kırılma ihtimali yüksek olan elektronik ürünler için özel formları bulunmaktadır. Aynı zamanda kavanoz ve şişe için de özel formaları bulunmaktadır. Airbed şişirilmemiş şekilde sevk edilir. Böylece, depolama istasyonlarında yer kaplamaz. Ayrıca Airbed, özel bir şişirme pompasına ihtiyaç duymaz; standart şişirme pompası ile şişirilebilir. Airbed %100 geri dönüştürülebilir ürünlerden üretilmiştir. Atık yönetimi etkin ve kolay bir üründür.

Airbed'in Faydaları

Airbed maliyeti düşük bir ambalaj malzemesidir. şişirilmemiş olarak tedarik edilebildiğinden depolama alanında %90’a varan tasarruf sağlarsınız. Aynı zamanda Airbed çevre dostudur ve %100 geri dönüştüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Toksit atık bırakmaz ve az ambalaj atığı üretir. Nakliye ve depolama esnasında oluşabilecek hasarları en aza indirerek satış sonrası olumsuz geri dönüşleri en aza indirir. Kompesör ya da şişirme pompası ile kolayca şişirilebilir.Uygulaması kolaydır.

Şişir - Paketle - Gönder

Airbed’i kullanmak bu kadar kolay, her bir airbedin kapağının yanında bir boşluk olur. Bu boşluktan şişirme pompası ya da kopresörden yararlanarak tüm kolonlar şişene kadar uygulayın. Kapağını açarak ürünü yerleştirin ve kapağını kapatın. Ürününüz gönderime hazır

Airbed Ürünlerinin Arkasındaki Güç: Özerden

Airbed; 1958 yılından beri Ayazağı tesislerinden ISO 9001 kalitesinde üretim yapan Özerden’in tescilli markası ve ürünüdür. Kurulduğu tarihten beri en fazla bilinen ürünü balonlu naylon olan Özerden; Ar-Ge çalışmaları ile koruyucu ambalaj ürünlerinde ilklere imza atmıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.