Streç Makinası
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Streç Makinası

Streç film kullanım alanları her geçen gün artarak devam ediyor. Evlerde, yiyeceklerin üzerine örtmek ya da fabrikalarda sevk edilmeye hazır ürünlerin korunması için, birçok alanda kullanılıyor. Streç filmin kullanım alanları ve yoğunluğu arttıkça, bu işleri yapmamızda yardımcı olacak ya da tamamen devralacak makineler üretilmiştir. Evlerin mutfaklarında yerleştirdiğimiz kesme aparatları, iş yerlerimizde manual sarma aparatları ve fabrikalarda otomatik streçleme makinaları streçleme işimizi kolaylaştırmaktadır.

Streç Makinası Nasıl Kullanılır?

Streç makinaları farklı amaçlarla ve farklı boyutlar üretilmektedir. Genel olarak streç makinalarının kullanım alanlarına göre üç farklı şekilde kullanılmaktadır. Evlerde kullandığımız model, streci bir noktada sabitleyerek ucunun açık kalmasını sağlarken kullanımı sırasında bıçağı sayesinde rahatlıkla koparabiliriz. İş yerlerimizde ve orta ölçekli fabrikalarda kullanılan manual streç makinasıdır. Bu makine strecin bir çubuğu yerleştirilmesi ve ürünlerin kolaylıkla sarılmasına yardımcı olur. Otomatik streç makinaları ise, fabrikalarda hazır olan paletleri ve ürünleri herhangi bir müdahaleye gerekmeksizin sararlar.

Streç Film Aparatı 

Streç film aparatı, küçük ve orta ölçekli üretim yapan firmaların kullandığı makinelerdir. Streç film aparatları endüstride sıklıkla kullanılır. Operatör tarafında yapılan uygulamada, operatörü yormaz. Hızlı ve güvenli streçleme yapılmasını sağlar.

Palet Streç Makinası

Palet streç makinası, üretim hacminin yüksek olduğu fabrikalarda, hattan gelen ürünlerin otomatik olarak streçlenip yollarına devam ettiği ya da operatör tarafından makineye getirilen paleti streçleyen makinelerdir. Bir palete kaç tur streç saracağı önceden planlandığında, malzeme ve işçilik tasarrufu sağlar.

Streç Makinası Fiyatları 

Streç makinası fiyatları, otomatik ve üretim hattına entegre makinelerde fiyatlar yükselirken, operatör tarafından ürünlerin getirildiği modellerde fiyatlar düşmektedir. Operatör tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda ise fiyatlar uygundur ve en ucuz streç makinası bu modellerdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.