Tel Klips
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Tel Klips (Ambalaj Klipsi) Nedir?

 
Poşetlerin ağzının bağlanmasında kullanılan, güvenilir, tüketici tarafından açıldığında tekrar kullanılabilen ambalaj ürünleridir. Dış yüzeyler genellikle plastikle kaplanır. Çeşitli renklerde üretilebilir. Güvenilir bağlama sağlarlar. Çeşitli renklerde olabildiği için ürününüzün dikkat çekiciliğini artırır. Daha kaliteli ve güvenli paketleme yapma imkanı sağlar.
 
Tel klipslerin evlerde buzdolabı poşetlerinin kapatılması, fırınlarda kuru pasta, ekmek, simit gibi gıdaların poşetlere konulduktan sonra kapatılmasına kadar geniş kullanım alanına sahiptir. Tıbbı maskeler üzerinde de tel klips bulunmaktadır. Genellikle ambalajlamada kullanılması nedeni ile ambalaj klipsi de denilmektedir. Hızlı ve pratik olmasının kilitli poşete alternatif olurken poşet ağzı yapıştırma uygulamalarına göre yeniden kullanımı sayesinde avantajlıdır.
 

Poşet Ağzı Kapatmanın Tel Klips İle Yapmanın En Önemli Avantajları:

 
  • Maliyeti düşüktür.
 
  • Kullanımı çok pratiktir, hızlı ve güvenilir paketleme yapılabilir.
 
  • Klips teller çoklu kullanım için tasarlanmıştır, açıldığında tekrar el ile kapatılabilir.
 

Tel Kilpsler Nasıl Kullanılır?

 
Poşet Ağzı Kapama Klipsleri, çeşitli uzunluklarda kesili olarak manuel olarak kullanılabildiği gibi, yarı otomatik makinelerde rulo sarım şeklinde de kullanılabilir. Rulo halindeki teller hem daha avantajlı hem de seri kullanım için daha uygundur.
 

Tel Klips (Ambalaj Klipsi) Fiyatları

 
Tel klips fiyatları, ürünlerin rengine, hammaddesine ve alım miktarına göre değişiklik göstermektedir. Makine ile kullanımda, kesimi makine yapması ve küçük parçalar halinde bulunması nedeni ile verilen fire oranını da hesaplandığında makine ile kullanmak fiyat ve konfor anlamında avantajlıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.