Koli Çember Makinası
Sıralama seçin
Stoktakiler
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Koli Çember Makinası

Koli çember makinası, yarı otomatik çember makinası ya da otomatik çember makinası olarak bilinen çemberleme makinalarıdır. Koliler ya da küçük ölçekli ürünlerin dağılmadan sevk edilmesi ve kolay taşınması için ambalaj çember kullanılır. Plastik çember aynı zamanda tekrar kapanamayacağından koli içerisindeki ürün güvenliğini de sağlamış olur. Koli çemberleme makinası ile çemberleme işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapılırken düşük birim maliyeti ile maksimum fayda sağlar.

Yarı Otomatik Çember Makinası

Yarı otomatik çember makinası, masa tipi olarak da bilinir. Koli Ürünlerin üzerine konulması için düz bir plaka altında 4 adet ayaklarda oluşur. Koli çemberi bu 4 ayak arasında konumlanır. Ambalaj çemberi makine üzerine takıldıktan sonra ucunun makineye verilmesi ile kurulum işlemi tamamlanır. Makine üzerine genelde power tuşu dışında, gerdirme ayarı yani çemberi sıkma ayarı ve çember boyunun ayarlandığı buton bulunmaktadır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.

Otomatik Çember Makinası

Otomatik çember makinası genellikle günlük çemberleme adedi yüksek olan firmalarda kullanılmaktadır. Yarı otomatik çember makinasına ek üzerindeki çerçeve sayesinde tüm çemberleme işlemini otomatik yapar.

Koli Çember Makinası Fiyatları

Koli çember makinası fiyatları ile ilgili genel olarak kullanılacak çember kalınlığının önceden tespit edilmesi gereklidir. Bazı çember makinaları tek bir ölçüde çember ile kullanılırken bazı makinelerde çember genişliği ayarlanabilir olmaktadır. Farklı ağırlıktaki ürünlerin çemberlenmesi durumunda mutlaka çember genişliği ayarlanabilir makine tercih edilmelidir. İkinci el koli çember makinası olarak araştırılmaktadır. İkinci el çember makinası için dikkat edilmesi gereken makinenin konuların başında teknik servis ve yedek parça bulunabilirliği olmalıdır ancak uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesi için yeni makine alınması önerilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.